S.S.S.

Qontrat'la ilgili sıkça sorulan sorular

Qontrat Hakkında Merak Edilenler

Sıkça Sorulan Sorular

Qontrat abonelik sistemi ile hizmet vermektedir. Üst menüde yer alan Giriş kısmından sisteme ulaşabilirsiniz.

Qontrat, yüksek standartlarda hizmet veren bulut depolama hizmetleri üzerinde barındırılmaktadır.  Tüm sayfalar  SSL sertifikası ile şifrelenmiştir.

Felaket senaryolarına karşı sürekli olarak farklı sunucularda yedekleme yapılarak verilerinizin güvenliğinizi sağlamaktayız.

Sadece internet bağlantısı bulunan, bilgisayar, tablet veya mobil cihazlarda bulunan tarayıcılar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Evet, sektördeki profesyoneller tarafından en gelişmiş çalışma yöntemlerine ve kullanıcıların gereksinimlerine uyum sağlayan bir araçtır.

Hayır, Qontrat bulut üzerinden çalışan sistem üzerine kurulu olduğu için verileriniz anlık olarak sunucuda güncellenmekte ve tüm cihazlarınızda değişikler anında uygulanmaktadır. Bu yüzden internet erişimi olmadan verilerinize ulaşmanız mümkün değildir.

Tüm işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Sadece bir web tarayıcısına ve internete sahip olmanız yeterlidir.  İşletim sisteminin ne olduğu fark etmeksizin, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Evet, bir web uygulaması olarak aynı anda istediğiniz sayıda cihazla çalışabilirsiniz.

Hiç yer kaplamıyor. Qontrat, bir sunucudaki tüm verileri yöneten bir uygulamadır. Bu nedenle, sabit diskte yer kaplamaz.

Paketler kısmında size en uygun aboneliğe sahip olabilirsiniz.

Evet, Qontrat sistemini 14 gün süre ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Türkiye'nin Online Satın alma Yönetimi Platformu

Tüm işletmelerin satın alma süreçlerindeki ihtiyacına yardımcı olmak için buradayız

Tüm satınalma süreçlerini Qontrat ile yönetin, hem zamandan tasarruf edin hem de kolay raporlanabilir bir sisteme kavuşun!